השביל המשושה

השביל המשושה

השביל המשושה

שישה תרגילים בסיסיים להתפתחות רוחית

יופ ואן דאם

תרגום: אבישי גרשוני – עריכה לשונית והגהה: תומר רוזן גרייס

מכיל 88 עמודים        מחיר 68 ש”ח       הוצאת הרדוף

לרכישה

כמות במלאי: 9

הספר ‘השביל המשושה’ מתאר בצורה הבהירה ביותר את ששת התרגילים הבסיסיים, שנועדו לסייע לכל אדם החש צורך להעשות אדון לחייו. התרגילים, שהוצגו לראשונה בידי רודולף שטיינר בתחילת המאה העשרים, מובאים בספר זה באופן שהופך אותם לנגישים לגמרי לכל מי ששואף להכיר את כוחות הנפש שלו, לשפר את יחסיו עם הזולת ועם העולם, או לצאת למסע של התפתחות רוחית.

יופ ואן דאם, רופא שתרם רבות להתפתחות הרפואה האנתרופוסופית בכל העולם, ובין השאר, ביקר פעמים רבות בישראל וטיפח את הדור הראשון של רופאים אנתרופוסופיים בארץ. מלבד פעילותו הרפואית, יופ ואן דאם הירבה להרצות וללמד, העביר סמינרים וקבוצות עבודה בתחומים שונים והשפיע בדרכו הצנועה ובאמפתיה שלו על חייהם של אנשים רבים. יופ ואן דאם כתב כמה ספרים העוסקים בשני תחומים קרובים זה לזה: בריאות האדם והחברה בכלל, ושאיפתו של האדם להתפתחות רוחית. כמה מספריו תורגמו לאנגלית.

מהתוכן: שליטה בחשיבה, ברצון וברגשות. חיוביות. הימנעות מדעות קדומות (פתיחות). הרמוניה – סדר התרגילים, הקשר לאיברי ישות האדם. המניעים לתרגול – שאיפה לבריאות, הרחבת התפיסה, בניית קהילה, ששת התרגילים ושלושת המניעים. ששת התרגילים ודרך ההתחנכות – התרגילים הנלווים, התרגילים של פרח הלוטוס בעל שנים עשר עלי הכותרת, האני הגבוה. עבודה בקבוצות עם התרגילים הבסיסיים. מכתביו של רודולף שטיינר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *