אותות הזמן

אותות הזמן

אותות הזמן

אדריאנה קוליאס

בדף האישי בפייסבוק

10 בפברואר 2017, סידני, אוסטרליה

Adriana Koulias

אדריאנה קוליאס נולדה בברזיל ועברה לאוסטרליה בהיותה בת 9. היא בילתה זמן רב בנסיעות ופיתחה את אהבתה להיסטוריה. למדה סיעוד וגם היתה סופרת במשרה חלקית. למדה את תורתו של רודולף שטיינר בצורה עמוקה מאוד. לאחר לידת ילדיה היא החלה לכתוב ולפרסם את ספריה, שהפכו לרבי-מכר בינלאומיים, בהוצאה שהיא ייסדה. עד כה יצאו 4 ספרים פרי עטה המכילים סודות רבים מתוך האנתרופוסופיה השזורים בתוך הסיפורים. בשנת 2003 החלה להרצות בנושאים רוחניים אנתרופוסופיים, היסטוריה ופילוסופיה ברחבי העולם.

http://static.wixstatic.com/media/93123f_1e0844aae0d4b1fed156bb1d4deec9b1.jpg_srz_p_115_149_75_22_0.50_1.20_0.00_jpg_srz

https://www.facebook.com/adriana.koulias?fref=hovercard

https://www.facebook.com/adriana.koulias/posts/1577561342257393

חברים יקרים,

חשוב מאד לקרוא את אותות הזמנים. כרגע הסימנים האלה מבקשים להזהיר אותנו… מה הם אומרים?

בכול עת שאתם רואים פילוג בין קבוצות תמצאו את ידו של אהרימן בעבודה בהכנה לקראת ההתגשמות שלו. הכול תלוי עכשיו עד כמה יש מספיק ישויות אנושיות שלא יאפשרו לפילוג הזה להתרחש.

הפוליטיקה המפלגתית היא כלי קל אחד.

רודולף שטיינר אומר לנו:

“ואנשים יכולים להילחם אחד נגד השני מנקודות ראות טובות באותה המידה כי השכלתנות בת זמננו נמצאת בשכבה העליונה של המציאות ואינה יורדת למעמקי ההוויה. וזהו אותו הדבר עם דעות מפלגתיות. אדם שאינו מתבונן לעומק אלא פשוט מרשה לעצמו להתקבל למעגל מפלגתי מסוים – שמכוח השכלתו, התורשה שלו, נסיבות חיים ומדינה – די ביושר מאמין – או כך הוא חושב – באפשרות להוכיח את העיקרים של המפלגה שלתוכה הוא החליק, כפי שהוא אומר. ואז – הוא נאבק במישהו אחר אשר החליק למפלגה אחרת! והאחד צודק בדיוק כמו השני. זה מביא לידי התרחשות כאוס ובלבול באנושות שבהדרגה יתרבו יותר ויותר אלא אם בני אדם יראו דרכם. אהרימן עושה שימוש בבלבול הזה כדי להכין את הניצחון של ההתגשמות שלו להניע בני אדם עם עוצמה הולכת וגוברת לתוך מה שהם מוצאים כל כך קשה להבין – כלומר, שעל ידי החשיבה האינטלקטואלית או המודרנית המדעית כיום, אפשר להוכיח כול דבר, ובאותה מידה להוכיח את ההיפך.”

כל מה שמקורו בתורשה הוא אחר:

“וכך, על מנת ליצור מחלוקות, אהרימן גם עושה שימוש במה שמתפתח מן התנאים הישנים של התורשה שהאדם באמת כבר נגמל מהם בתקופה הפוסט-אטלנטית החמישית. כוחות אהרימניים משתמשים בכל מה שנגזר מהנסיבות הישנות של התורשה כדי להציב בני אדם אחד נגד השני בקבוצות עוינות.”

דרך נוספת היא על ידי יצירת פילוג כלכלי – עושר ועוני.

“הפרעונים המצריים, שליטי בבל, השליטים האסייתיים – הם היו מתקדשים. ואז הופיע טיפוס-הכוהן כשליט וטיפוס-הכוהן היה באמת השליט ממש עד ימי הרפורמציה והרנסנס. מאז אותה התקופה הכלכלן כבר בשלטון. השליטים הם למעשה רק בעלי המלאכה, עושי דברם של הכלכלנים. ואסור לדמיין שהשליטים בעידן המודרני הם דבר מה אלא שהם רק המבצעים של הכלכלנים. וכל זה נבע מדרך של משפט וצדק – צריך רק ללמוד את זה בזהירות – זאת פשוט התוצאה של מה שחשבו בני אדם מוכוונים כלכלית. במאה התשע עשרה מוחלף האיש ה”חסכוני” בפעם הראשונה על ידי אדם שחושב במונחי בנקאות, ובמאה התשע עשרה נוצר בפעם הראשונה ארגון המימון אשר מציף כול מערכת יחסים אחרת. צריכים רק להיות מסוגלים להסתכל לתוך הדברים האלה ולעקוב אחריהם באופן ניסיוני ומעשי.”

דרך נוספת היא באמצעות חצאי שקרים ושגיאות מוחלטות:

“למעשה בחיים האמיתיים, שגיאות מוחלטות אינן כה מזיקות כאמיתות למחצה או רבע אמיתות. השגיאות המוחלטות ניתנות להבחנה מהר, בעוד שאמיתות למחצה או רבע אמיתות מטעות אנשים. הם חיים איתן, והאמיתות החלקיות האלה הופכות לכלל החיים וגורמות את ההרס הנורא ביותר. “

דרך נוספת היא באמצעות דת חומרנית והזיות של המשיח באמצעות הבשורות:

“הנקודה היא שדרך הבשורות אפשר להגיע רק להזיות, לחזיונות, אבל לא למציאות; הבשורה לא נותנת לנו את המשיח האמיתי, אלא רק הזיה של המשיח. את המשיח האמיתי יש לחפש היום באמצעות כול מה שניתן להשגה מידע הרוחני של העולם.

בדיוק אותם האנשים אשר נשבעים בבשורה בלבד ודוחים כל סוג של ידע רוחני אמיתי, הם אלו המהווים את תחילתו של צאן מרעיתו של אהרימן כשהוא מופיע בדמות אדם בתרבות המודרנית. מהחוגים אלה, מהחברים האלה של וידויים וכתות הדוחים את הידע המוחשי שהובא על-ידי מאמץ רוחני, יתפתחו צבאות שלמים של חסידי אהרימן. כעת כול זה מתחיל לבוא לידי קיום “.

אומץ, חמלה ותודעה … אלה הם חיסונים נגד המחלה של הנפש שאנו רואים היום.

The Ahrimanic Deception

A lecture by Rudolf Steiner, Zurich, October 27, 1919

Bn 193, GA 193, CW 193 – Schmidt Number: S-3889

http://wn.rsarchive.org/Lectures/19191027p01.html

נמסטה חברים יקרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *