אלמז והאריה

אלמז והאריה

אָלְמָז והאריה

מאת: ג'יין קֵרְטְס

איורים: פלויד קופר

תרגום לעברית: אורה פין

סיפור נוגע ללב על ילדה אתיופית שהתייתמה מאימהּ, על האמא החדשה שהיא מקבלת, על ניסיונות ההתקרבות, על הביישנות ההדדית, על החשש והתקווה, על קוצר-רוח ועל סבלנות – ועל המשימה שמטיל עליה סבהּ, זקן הכפר, כדי שתוכל לקבל את עזרתו…לתלוש שלוש שערות מזנבו של אריה…
הסיפור מאוייר בצבע במלואו ועטוף בהווי החיים באתיופיה.

מכיל 32 עמודי A4 איכותיים. כריכה קשה     עלותו: 74 ש”ח     הוצאת: ספורי אמת-של-הלב

לרכישה

כמות במלאי: 8

 
ג’יין קרטס
נולדה בארה”ב בשנת 1952. בהיותה בת שנתיים עברו הוריה לחיות באתיופיה ושם בילתה ג’יין את כל ילדותה, סופגת מטעמה וניחוחותיה של הארץ. שם, ללא טלוויזיה, רדיו או סרטים בילתה את זמנה בטיפוס על הרים, שיכשוך בנהרות לצד מפלי מים, בהאזנה לסיפורים ובחיבור סיפורים אותם נהגו היא וחברותיה להציג. כשחזרה לארה”ב ללימודים, לא ידעה כיצד לגשר בין העולמות הכל כך שונים. לקח לה 20 שנה, עד, שבשביל ילדיה, היא החלה לארוג את הווי החיים באתיופיה לתוך סיפורי הילדים שהתחילה לכתוב. ג’יין עסקה שנים רבות בהוראה בביה”סבביה”ס יסודיים, בתיכון ובאוניברסיטה. היום היא משלבת את הכתיבה לצד מסעות ברחבי העולם ומתן הרצאות על כתיבת ספרים. היא פעילה בארגון ללא מטרות רווח לקדם קריאה והקמת ספריות באתיופיה.

פלויד קופר

יליד ארה”ב. נהג לצייר מגיל צעיר ביותר. בבחרותו למד בקולג’ לאומנות וחלם להיות מאייר ספרים. פלויד מאייר בדרך ייחודית שפיתח הכוללת ציור משטחים של צבעי שמן על גבי בסיס שמנוני כשאת התמונה עצמה הוא יוצר על ידי טכניקת מחיקה. “אני רוצה לקחת את הקורא למסע לתוך הסיפור. לגרום לו לחוש את הריחות, האווירה והרגשות שחשים גיבורי הסיפור.”

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *